Środki z FIO dla Fundacji – jest wniosek

FIO, Fundacja Zostaw komentarz

W dniu dzisiejszym Fundacja wystąpiła o dotację z środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zadanie składa się z trzech działów, które według Fundacji są ważne.

Pierwszy dział nosi nazwę „Start i rozwój”, jego zadaniem jest umożliwienie gry w snookera i bilard angielski poprzez wydanie i dystrybucję przez Fundację imiennych kuponów, uprawniających do gry w klubach ze stołami do bilarda angielskiego (potocznie zwanymi do snookera). Suma środków, które będą przekazane na realizacje tego działu to 27500 zł.

Drugi dział to „Dobry sędzia”, realizacja tego działu będzie polegała na zwołaniu dwóch sympozjów sędziów snookerowych i sędziów bilarda angielskiego, umożliwiających wymianę doświadczeń. Kwota dofinansowania 2500 zł.

Ostatni, trzeci dział to „Wakacje ze snookerem i bilardem angielskim” – projekt umożliwiający młodym adeptom gry w snookera i bilard angielski wymienienie się doświadczeniami w czasie obozu wakacyjnego pod okiem kwalifikowanych instruktorów. Kwota dofinansowania 10 tys. zł.

Łącza kwota, o jaką Fundacją wystąpiła to 38475 zł (90%) pozostałe, 10% czyli 4275 zł będzie pochodziła z środków niefinansowych.

Zostaw komentarz

WP Theme & Icons autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się