Młodzi snookerzyści jadą na obóz treningowy Anglii

Fundacja Komentarze (0) »

Fundacja snooker.org.pl wspiera wysiłki, których celem jest popularyzacja snookera w Polsce – w szczególności wśród dzieci i młodzieży.

Z inicjatywy Snookerowego Klubu Sportowego i przy ogromnym zaangażowaniu rodziców grupy zawodników w wieku 7-16 lat trenujących w tym klubie, organizowany jest wyjazd na obóz treningowy w Anglii – pierwszy tego rodzaju w historii snookera w naszym kraju.

W lutym przyszłego roku ósemka młodych snookerzystów – Leo, Milan, Jerzy, Axel, Hubert, Oliwier, Wojtek i Kuba – przez ponad tydzień będzie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez najlepszych trenerów na świecie, ucząc się i rywalizując z rówieśnikami z Wysp.

Podstawowe koszty wyjazdu, który ma być początkiem długoterminowej współpracy, niemal w całości pokrywają rodzice i Klub. Chcielibyśmy jednak, aby nasze polskie nadzieje nie czuły się gorzej od rówieśników z Anglii już na wejściu. Dlatego też Fundacja w porozumieniu z Klubem zdecydowała o utworzeniu zrzutki na sfinansowanie kosztów m.in. przygotowania odpowiednich strojów sportowych, gadżetów dla całej drużyny oraz transferów na miejscu w Anglii.

Więcej o szczegółach wyjazdu oraz o tym, jak wesprzeć inicjatywę przeczytacie na stronie zrzutki:

https://zrzutka.pl/wdzhhf

Dołączajcie!

Fundacja i Krooger Team łączą siły

Fundacja Komentarze (0) »

20150924_094832_25   Fundacja snooker.org.pl wspólnie z Krooger Teamem będą współpracować na polu popularyzacji snookera wśród najmłodszych na warszawskich bielanach. Pilotażowy etap inicjatywy zakłada promowanie tej dyscypliny sportu w szkołach podstawowych i jest skierowany głównie do dzieci w wieku 6-10 lat. Czytaj dalej »

Plebiscyt – IV edycja – idą zmiany…

Plebiscyt 2013 Komentarze (0) »

Fundacja snooker.org.pl po wysłuchania głosów krytyki z strony sympatyków snookera postanowiła… Czytaj dalej »

Snookerowa loteria – wyniki

Fundacja Komentarze (0) »

W przerwie finału Mistrzostw Polski w snookera 2013 odbyło się losowanie w wyniku którego zostały rozlosowane nagrody. Czytaj dalej »

Snookerowa loteria

Fundacja Komentarze (0) »

W czasie Mistrzostw Polski 2013 w snookerze, rozgrywanych we wrocławskim klubie Bandaclub w terminie 9-10 i 14-17 lutego 2013 będzie prowadzona sprzedaż kuponów loterii snookerowej. Główną nagrodą w loterii jest bila z autografem wielokrotnego snookerowego Mistrza Świata, Ronniego O’Sullivana. Czytaj dalej »

Plebiscyt – edycja trzecia

Fundacja Komentarze (1) »

Po raz trzeci, Fundacja snooker.org.pl ma zaszczyt ogłosić, iż od dnia 12 grudnia trwa głosowanie w trzeciej edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Snookerzystę Polski 2012 roku.
Czytaj dalej »

WP Theme & Icons autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się